27 lipca 2013

5. We were the kings and queens of promise

(C) Caudire, Maudlaisy

– A tak właściwie, co oznacza treść tego egzorcyzmu?
– Idź stąd i wychędoż się sam.
~A. Sapkowski, Ostatnie życzenie.


Witam, witam!
Jestem w Białystoku, w swojej malutkiej wsi. O wiele lepiej się czuję, odpoczywam i humor mam ostatnio naprawdę dobry. Wcale nie spieszy mi się, by znowu wyjeżdżać. Ostatnio miałam tylko przykrą styczność z wiśniami i do dzisiaj odrastają mi paznokcie.

Ktoś mnie pytał w komentarzach pod ostatnią notką jak zrobić podobny efekt menu, etykiet i archiwum. To bardzo proste. Nie chcę was zanudzać, więc odsyłam na Maudlaisy, gdzie Caudire opisała co i jak.

Nagłówki
 

C'ya! Dobrych wakacji!

4 komentarze:

 1. Witaj!
  Twój blog został przyjęty do naszego katalogu. Gratulujemy! Od teraz możesz korzystać z przywilejów jakie daje członkostwo w naszym gronie.

  Pozdrawiamy serdecznie,
  Katalog grafików

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiśnia Team! Ja też miałam niezbyt spotkanie z nimi :P A co do prac. Pierwszy nagłówek nie za bardzo mi się podoba - proszę nie bij! - jak dla mnie za dużo napaćkane, no tych napisów prawie wcale nie widać. Drugi zaś ma taką 'przymuloną' kolorystykę. Może jakiś gradient by załatwił sprawę.
  Pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha, jasne! Team złamanych paznokci!
   Prace robiłam trochę na odwal, byleby tylko coś wrzucić. W sumie, z tym gradientem to nie taki zły pomysł, a szczególnie dlatego, że ostatnio nie mogę pobierać żadnych koloryzacji i muszę nad wszystkim kombinować sama ;p
   również pozdrawiam :3

   Usuń
 3. Cześć!
  Chciałabym serdecznie zaprosić na nowy blog z kategorii PAMIĘTNIKÓW. Przemyślenia połączone z dniem autorki będą tematem postów. Zapraszam na http://hiding-my-feelings.blogspot.com/
  Pozdrawiam,
  Morgos <3

  PS. Przepraszam za ten straszny SPAM, ale trzeba zdobyć odrobinę publiczności.

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy