Regulamin

Ogólny 

Pobieramy, rozumiem. Tylko jest kilka zasad. Po pobraniu jesteś zobowiązany (zobowiązana) poinformować mnie o tym, najlepiej pod najświeższym postem, podając link do bloga oraz numer notki z której dane dodatki pochodzą.
Po użyciu jakiegokolwiek z nich dodaj Credit! (W wypadku pobrania szablonu wymagam dodania buttonu Lunedolly w widocznym miejscu na blogu)

Uwaga! Wszystkie prace opublikowane na tym blogu są mojego autorstwa. Surowo zabraniam kopiowania, zmazywania podpisu czy jakiegokolwiek niegodziwego czynu, gdyż w przeciwnym wypadku grozi tobie utrata głowy.

Od 13 lutego 2014 roku pańskiego, niektóre paczki zabezpieczone są hasłem. Brzmi ono Spectrum.

Dla zamawiających

Zamówienia na Lunedolly przyjmuje dość rzadko, częściej robię to na Wyimaginowanej Grafice. Jednakże jeśli koniecznie chcesz szablon mojego autorstwa, a nie przyjęłam go na blogu wyżej wymienionym, zapraszam do składania go pod najnowszym postem. By uniknąć sytuacji takich jak olanie twojego komentarza i tym podobnych. Lubię, kiedy na moim blogu panuje porządek, toteż prosiłabym o użyciu magicznych skrótów ctrl+c oraz ctrl+v, a potem o wypełnienie poniższego formularzu lub o napisanie zamówienia samemu, ale wszystkie informacje muszą się tam znajdować.
Po zamówieniu jesteś zobowiązany (zobowiązana) dodać banner lub link Lunedolly w widocznym miejscu.

Hasło: Aerials. Musisz konieczne je podać inaczej twoje zamówienie zostanie najzwyczajniej w świecie zignorowane.
Link do bloga: Bez tego nie jestem w stanie zamówienia wykonać.
Zdjęcia: Możesz oczywiście podać imię oraz nazwisko osoby, którą chcesz zobaczyć na szablonie. Nie przeszkadza mi to.
Cytat: Magiczne zdanie, bez którego szablon będzie pusty. Praktycznie zawsze dodaję napis, więc jeśli nie zdecydujesz się na cytat, wybiorę go sama.
Kolorystyka: Tutaj nie dawajcie mi strasznie kosmicznych wymagań, bo przeważnie, kiedy z prób zasugerowanych przez Ciebie kolorów nic nie wychodzi kolorystkę robię według mojego własnego widzimisię. 
*Układ: tu już zależy od Ciebie, postaram się dostosować. (punkt dotyczy tylko zamówień na szablony!)
*Wymiary: wiadomo. Najwygodniejsze z nich to 900x600, także jeśli go nie podasz, właśnie w takim go zrobię. (punkt dotyczy tylko nagłówków!)

Od 3.02.15 nie przyjmuję żadnych zamówień na lunedolly.

Ostatnia mini-Aktualizacja: 04.02.15

6 komentarzy:

 1. Jak to jest z pobieraniem szablonów robionych na zamówienie? Każdy może je pobierać, prawda?
  Natrafiłam właśnie na bloga (http://dirty-fanfiction.blogspot.com) który ma szablon który zamawiałam i nie przeszkadzałoby mi to, gdyby nie brak creditu. Tak tylko mówię... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Napiszę tutaj :) Pobieram dodatki z kilku postów - stocki, textury i koloryzacje. Zaraz dodaję cię do kredytów na blogu follow-the-flame. pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 3. Hasło nie działa :( Tylko do tekstur Let the sparks fly nie działa :( Co jest ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Kurde, tak mi się podobały te teksturki Let the sparks fly, a teraz hasło nie pasuje ;-;

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! Gdy chce otworzyć paczkę z sesjami (Barbara Palvin, Nina Dobrev i Sandrah Helberg) wpisuje hasło ,Spectrum' winrar mówi mi że hasło jest nieprawidłowe? Co robić???

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy