12 kwietnia 2016

68. You're just a cut above the rest


Cześć, ludzie. Sporo mnie tu nie było, co?
Piszę do was dzisiaj nie dlatego, że reaktywuję bloga, ale także nie dlatego, że mam zamiar go usuwać. Powód jest inny - należą się wam przecież wytłumaczenia, co?

Największym problemem bloga prywatnego jest to, że prowadzisz go sam lub sama - tak więc jeśli ty nagle znikniesz, blog umrze, bo nikt nie będzie mógł publikować.
Kolejnym problemem jest to, że trochę bez sensu jest dodawać po jednym nagłówku na post: przyznajcie się, wchodzicie na prywaciaki głównie z nadzieją zobaczenia może nie pierdyliarda prac, ale chociażby pokaźną ilością.

Myślę, że po prostu minął mój termin ważności. Kiedyś robienie prac jedna po drugiej nie sprawiało mi żadnych problemów, jednak z czasem zaczęłam patrzeć na to bardziej krytycznie. Może po prostu znalazłam swój 'styl' którego poszukiwałam przez te wszystkie miesiące publikowania tutaj postów. Teraz większość moich prac ląduje w koszu jeszcze zanim odwale połowę roboty.

Lunedolly na pewno tu zostanie - nie mam zamiaru usuwać tych dwóch lat pracy i energii. To dla mnie coś znacznie ważniejszego, niż blog. Od czasu do czasu będę tu dodawać jakieś aktualizacje prac, jednak będzie miało to raczej formę galerii prywatnej niż bloga. Gdy zbiorę odpowiednią ilość grafiki, pojawi się tu ona.

Jeśli macie ochotę śledzić moją twórczość na bieżąco, mogę zaprosić was na:

Fifteen thousand oceans, gdzie publikuje coś co 3/4 dni
Panda Graphics, gdzie przynajmniej raz na pół roku staram się dodać chociaż jeden post xp
Mój kanał Youtube, na którym pojawiają się raz na jakiś czas speedarty.

A jeśli ktoś doczytał to do końca, niech doda w komentarzu 'gąsienica'

Dziękuję za wszystko i ściskam was mocno,
Renifer.

3 komentarze:

  1. Gąsienica :)
    Nie usuwaj bloga, po prostu to zakończ :) Szkoda usuwać coś, na co pracowało się tyle czasu :)
    Życzę Ci powodzenia dalej z grafiką :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Gąsienica. Szkoda, że twój "termin ważności" minął jak mówisz, ponieważ twoje prace są świetne. Życzę powodzenia z grafiką i weny na nią :3

    OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy