5 kwietnia 2014

37. You're my feet on the ground, my footprints

(c) Yassmine, Terriblecrash.
Cześć! Jak wam minął tydzień?
W Belgii właśnie zaczęły się dwutygodniowe ferie wielkanocne, więc notka w przyszłą sobotę będzie obszerniejsza. Dzisiaj wstawiam kilka prac, które zrobiłam w tym tygodniu. Początkowo miały być wyłącznie do mojego użytku, ale się rozmyśliłam.
Skoro już przy tym jesteśmy, zapraszam na miesiąc tematyczny na Katalogu! 

9 komentarzy:

 1. OMG! ten nowy główny jest idealny <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Szablon bloga jest świetny, gratuluję efektu!
  Moimi faworytami tej notki są nr 1, 3 i 7.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. ooo jesteś w Belgi? Jak tam jest? Fajnie się tam mieszka? Drugi nagłówek bardzo mi się podoba :) A swoje zdanie o szablonie napisałam już pod poprzednią notką :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nowy szablon główny jest super ! <3 Z nagłówków moje faworyty to 1,2,3 i ostatni ... Śliczne *-* . Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj! Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Moja pierwsza pochwała to ,to że twoje prace wprawiły mnie w taki zachwyt ,że chodziłam cały dzień po szkole i o nich myślałam, a jak przyszłam do domu to odrazu wzięłam się za pisanie zamówienia. Naprawdę kolorystyka , sposób przedstawiania zdjęć...WOW! Naprawdę masz wielki potencjał w tym kierunku! A druga pochwała jest za ogólność zdań w regulaminie! Widziałam blogi ,gdzie taka notka zajmuje całą stronę ,a zamówienia są kosmicznie długie ,a u Ciebie jest to raptem kilka zdań i wszystko jest tak jak należy. Ale się rozpisałam :D No więc postarałam się napisać zwięźle i na temat:
  Hasło: Aerials
  Link do bloga: http://newi-newtrouble-newlife.blogspot.com
  Zdjęcia: http://24.media.tumblr.com/140034ccac62f9ca24ec8d3f7d8263e0/tumblr_micajrb6n51s0hvfdo1_400.jpg lub http://media.tumblr.com/1b8f56bbdaf88bcb51c8348cd2aedc83/tumblr_inline_mmirh61wR81qz4rgp.jpg (wybierzcie które przypadnie Wam bardziej do gustu) i zdjęcie Barbary Palvin w wersji bardziej buntowniczej.

  Cytat: "Od nienawiści do miłości" lub "Od nienawiści do miłości ,jest bardzo cienka granica i każdy przez nią przejdzie". A napis który koniecznie chcę mieć to ,tytuł bloga czyli "New I ,New Trouble ,New Life". Najlepiej jakaś "magiczna" ,piękna czcionka.

  Kolorystyka: Kolorystyka mroczna ponieważ jest to fanfiction- aby budziła napięcie i niepokój. Wytworem mojej bujnej wyobraźni ,są często scenariusze mrożące krew w żyłach ,tajemnicze i raczej nie do spełnienia w życiu nastolatek ,więc szablon podobny do tego i aby dawał takie odczucia. Aby każda szukająca tajemniczych ,budzących niepokój opowiadań osoba ,po ujżeniu szablonu ,rzuciła się do czytania ,bo jak wiadomo dla ludzi liczy się wygląd zewnętrzny. Podałam to dosyć poetycko ,ale myślę że zrozumiesz. Jak by to powiedział siedmiolatek: ciemo ,mroczno ,tajemniczo ,groźnie xD Oczywiście zrozumiałam co napisałaś w regulaminie i jeśli czegoś nie da się zrobić ,to może być podobnie.

  Układ: nie znam się na tym zbytnio ,ale niech te paski gadżetów ,spis treści itp. były po lewej stronie ,a obraz główny (tam gdzie są posty )był po środku.

  Jeśli jest potrzebny kontakt ,to poproszę na G-mail ,ponieważ moje E-maile nigdy nie dochodzą xD Mój G-mail: directionerkamarzycielka@gmail.com

  Jeszcze raz pozdrawiam!
  Martyna Bielecka

  OdpowiedzUsuń
 6. MOje faworyty z nagłówków : 1,5,6,7,8 ♥
  Awww *-* Nowy szablon cudny :*

  OdpowiedzUsuń
 7. Główny jest po prostu prześwietny! <3
  Z prac najbardziej spodobał mi się 2 i ostatni nagłówek <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Główny powala na kolana! Cudo po prostu! *.*
  Prace również przepiękne, nie wiem, jak Ty to robisz, że zawsze dodajesz tego wszystkiego tak dużo! <333 Sama nie wiem, który najlepszy, nie mam faworytów, bo wszystkie są mega <333
  Pozdrawiam serdecznie! ;***

  OdpowiedzUsuń
 9. Pobieram wszystkie (bodajże) tekstury i stocki :D
  Do użytku własnego. :D

  OdpowiedzUsuń

Obserwatorzy